Профком ДНВП "Цирконій"
КОЛИ БУДЕ ПОГАШЕНО ЗАБОРГОВАНІСТЬ ІЗ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ КОЛИШНІМ ТА ТЕПЕРІШНІМ ПРАЦІВНИКАМ ДНВП "ЦИРКОНІЙ"!?  

Додаток 1
Меню сайту

Форма входу

Пошук

Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гость · RSS 29.04.2024, 14:13

Додаток 1 до колективного договору
 

Порядок

 внесення змін та доповнень у колективний договір
 

 1. Зміни та доповнення у колективний договір на протязі його дії вносяться за взаємною згодою сторін у випадку зміни законодавчих актів у части того, що є предметом колективного договору, положень Генеральної та Галузевої угод, ініціативи однієї із сторін.  

2. Для ведення переговорів і  підготовки  проекту  колективного договору наказом по підприємству  утворюється робоча комісія з представників сторін. Склад цієї комісії визначається сторонами.

3. Робоча комісія працює на протязі дії колдоговору. Зміна членів робочої комісії оформлюється наказом по підприємству. 

4. Пропозиції про зміни (доповнення) до колективного договору вносяться будь-якою стороною у робочу комісію у письмовому вигляді за підписом уповноважених осіб.

5. Робоча комісія протягом трьох робочих днів готує проект колективного  договору або розглядає пропозиції щодо змін до колективного договору , яки надійшли від однієї із сторін,  і  приймає рішення, яке оформляється відповідним протоколом.  Не пізніше п’яті робочих днів робоча комісія письмово повідомляє сторони про прийняте рішення та обґрунтовує свою відповідь.

6. Для проведення консультацій з пропозицій кожна із сторін може взяти додатковий час, але не більш трьох робочих днів.

7. Прийняті зміни (доповнення) затверджуються наказом, узгодженим з профспілковим комітетом, та оформлюються у формі додатку до колдоговору.

8. З внесеними змінами (доповненнями) обидві сторони зобов’язані ознайомити всіх працівників підприємства.

9. Якщо в ході переговорів сторони не дійшли згоди,  то  складається  протокол  розбіжностей, до якого вносяться остаточно сформульовані пропозиції  сторін  про  заходи, необхідні для усунення цих причин, а також про строки  відновлення переговорів.

10. Протягом трьох днів після  складання  протоколу  розбіжностей сторони проводять консультації, формують із свого складу  примирну комісію, а у разі недосягнення згоди звертаються  до  посередника, обраного сторонами.

11. Примирна  комісія  або  посередник  у  термін  до  семи  днів розглядає протокол розбіжностей і виносить рекомендації щодо  суті спору.
 

г. Днепродзержинск, проспект Аношкина, 179 тел. (05692) 7-40-37 E-mail profzr@dnepro.net