Профком ДНВП "Цирконій"
КОЛИ БУДЕ ПОГАШЕНО ЗАБОРГОВАНІСТЬ ІЗ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ КОЛИШНІМ ТА ТЕПЕРІШНІМ ПРАЦІВНИКАМ ДНВП "ЦИРКОНІЙ"!?  

РОЗДІЛ VI - „ОХОРОНА ПРАЦІ І ЗДОРОВ’Я ПРАЦІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВА”
Меню сайту

Форма входу

Пошук

Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гость · RSS 29.04.2024, 17:33

Адміністрація підприємства зобов'язується:

6.1. Відповідно до Закону України «Про охорону праці» забезпечити безпечні умови праці на підприємстві шляхом функціонування “Системи управління охороною праці” та виконання організаційно-технічних заходів.

Відповідальні: в. о. генерального директора підприємства, заступники генерального директора, головні спеціалісти, керівники структурних підрозділів.

6.2. Забезпечити фінансування витрат на охорону праці відповідно до вимог ст. 19 Закону України “Про охорону праці” в розмірі не менше 0,5% від фонду оплати праці за попередній рік.

Відповідальні:  в. о. генерального директора підприємства, заступник генерального директора з економіки та фінансів.

6.3. Виконати Комплексні заходи щодо досягнення встановлених нормативів безпеки, гігієни праці і виробничого середовища, підвищення існуючого рівня охорони праці, попередження випадків виробничого травматизму, професійних захворювань і аварій (додаток № 12 ).

Відповідальні: головний інженер, головні спеціалісти, керівники структурних підрозділів.

6.4. При укладанні трудового договору з працівниками інформувати їх під розпис про умови праці на підприємстві, наявність на робочому місці небезпечних і шкідливих виробничих факторів, що ще не усунуті, можливих наслідків їхнього впливу на здоров'я і про права на пільги і компенсації за роботу у таких умовах відповідно до законодавства і колективного договору.

Відповідальні: начальник відділу кадрів, керівники структурних підрозділів.

6.5. Зберігати за працівником місце його роботи та середній заробіток на період простою виробництва, зупиненого службою охорони праці або органами Держнагляду, а також внаслідок відмови працівника від дорученої роботи, якщо склалася небезпечна ситуація для його життя або здоров'я, чи для оточуючих його людей і природного середовища.

Відповідальні: заступник генерального  директора з економіки та фінансів, начальник відділу кадрів.

6.6. Щодня забезпечувати працівників, зайнятих на роботах з важкими і шкідливими умовами праці молоком або рівноцінними продуктами, лікувально-профілактичним харчуванням (ЛПХ) відповідно до раціону.

Відповідальні:  в. о. генерального директора підприємства, заступник генерального директора з економіки та фінансів, головний бухгалтер, начальник підрозділу громадського харчування.

6.7. Забезпечувати у літню пору працівників підприємства охолодженою газованою водою.

Відповідальні: заступник генерального директора з економіки та фінансів, начальник бюро матеріально-технічного постачання, керівники структурних підрозділів.

6.8. Здійснювати загальнообов'язкове соціальне страхування працівників підприємства відповідно до Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасних випадків і профзахворювань, що спричинили втрату працездатності».

Відповідальні: головний бухгалтер, начальник відділу охорони праці.

6.9. Надавати Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування від нещасних випадків і професійних захворювань матеріали розслідування нещасного випадку чи професійного захворювання працівника для відшкодування збитків каліцтвом або іншим ушкодженням здоров'я, пов’язаним з виконанням ним трудових обов’язків у термін, встановлений “Порядком проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві”

Відповідальні: начальник відділу охорони праці, керівники структурних підрозділів.

6.10. Зберігати за працівником, що втратив працездатність у зв'язку з нещасним випадком на виробництві або професійним захворюванням, місце роботи (посаду) та середній заробіток на весь період до відновлення працездатності або визнання його у встановленому порядку інвалідом.

Відповідальні: заступник генерального директора з економіки та фінансів, начальник відділу кадрів, керівники структурних підрозділів.

6.11. Своєчасно забезпечувати працівників підприємства:

6.11.1. Спецодягом, спецвзуттям та іншими засобами індивідуального захисту (ЗІЗ) відповідно до типових норм та з врахуванням специфіки виробництва, вимог технологічного процесу і нормативних актів з охорони праці згідно з затвердженим та узгодженим з профспілковим комітетом Переліком посад та професій ДНВП „Цирконій”, які забезпечуються безкоштовно спецодягом, спецвзуттям та іншими ЗІЗ.

Відповідальні: заступник генерального директора з економіки та фінансів, начальник відділу охорони праці, начальник бюро матеріально-технічного постачання, керівники структурних підрозділів.

6.11.2. Милом у кількості відповідно до чинного законодавства для працівників, робота яких пов’язана із забрудненням.

Відповідальні: заступник генерального директора з економіки та фінансів, начальник бюро матеріально-технічного постачання, керівники структурних підрозділів.

6.11.3. Додатково до норм, забезпечувати працівників підприємства рушниками й онучами згідно з обліковою політикою, прийнятою підприємством (1 комплект на 6 місяців).

Відповідальні: заступник генерального директора з економіки та фінансів, начальник бюро матеріально-технічного постачання, керівники структурних підрозділів.

6.12. Згідно з передбаченим законодавством порядком робити заміну засобів індивідуального захисту, що достроково прийшли у непридатність не з вини працівника.

Відповідальні: керівники структурних підрозділів, начальник відділу охорони праці, начальник бюро матеріально-технічного постачання .

6.13. Організувати утримання та комплектацію 3І3 відповідно до діючих нормативних актів. Регулярно, за встановленим графіком, забезпечувати прання спецодягу.

Відповідальні:  керівники структурних підрозділів, начальник виробничо-побутового цеху.

6.14. Негайно повідомляти профком підприємства про кожний нещасний випадок на виробництві, профзахворювання, аварії.

Відповідальні: керівники структурних підрозділів, начальник відділу охорони праці.

6.15. Організувати та забезпечити активну участь уповноважених найманими працівниками осіб з питань охорони праці у здійсненні громадського контролю за охороною праці.

Відповідальні: комісія з охорони праці профкому.

6.16. Забезпечити методичну та практичну допомогу уповноваженим найманими працівниками особам з питань охорони праці у виконанні ними своїх обов'язків.

Відповідальні: інженери з охорони праці, комісія з охорони праці профкому, начальник відділу охорони праці.

6.17. Організувати та провести навчання старших уповноважених найманими працівниками осіб з питань охорони праці відповідно до програми, розробленої службою охорони праці підприємства. На період навчання старші уповноважені особи звільняються від роботи із збереженням за ними середнього заробітку.

Відповідальні: начальник відділу охорони праці, керівники структурних підрозділів, профком, заступник генерального директора з економіки та фінансів.

6.18. Щокварталу за поданням структурних підрозділів вносити адміністрації підприємства клопотання про заохочення у розмірі до 25% тарифної ставки (окладу) найбільш активних уповноважених найманими працівниками осіб з питань охорони праці.

Відповідальні: голова комісії з охорони праці профкому, профком.

6.19. Надавати уповноваженим найманими працівниками особам з питань охорони праці звільнення від роботи на 1 день на місяць із збереженням середнього заробітку для виконання ними своїх обов'язків.

Для уповноважених найманими працівниками осіб з питань охорони праці, що працюють позмінно і виконують свої обов'язки у повному обсязі в неробочий час, за поданням комісії з охорони праці профкому надавати додатково до відпустки до 3 робочих днів.

Відповідальні: заступник генерального директора з економіки та фінансів, профком.

6.20. Забезпечити медпункти підрозділів необхідним набором медикаментів та устаткуванням для надання першої медичної допомоги. Укомплектовувати аптечки на робочих місцях.

Відповідальні: заступник генерального директора з економіки та фінансів, начальник бюро матеріально-технічного постачання, керівники структурних підрозділів.

6.21. Проводити оплату медоглядів при прийомі на роботу і щорічних профілактичних оглядів працівників за рахунок коштів підприємства.

У разі, якщо при прийомі на роботу працівник оплатив медогляд самостійно медичному закладу, повертати кошти працівнику за рахунок підприємства при наявності заяви, квитанції про сплату.

Відповідальні: заступник генерального директора з економіки та фінансів, головний бухгалтер.

6.22. Обладнати кабінет промислової безпеки та охорони праці сучасними засобами навчання, інформації та наочними посібниками відповідно до “Рекомендацій щодо організації роботи кабінету промислової безпеки та охорони праці”.

Відповідальні: начальник відділу охорони праці, заступник генерального директора з економіки та фінансів, головні спеціалісти.


 

г. Днепродзержинск, проспект Аношкина, 179 тел. (05692) 7-40-37 E-mail profzr@dnepro.net